TEENUSED

Meie Mercedes-Benz margipõhine sillastend võimaldab ka Airmatic vedrustusega autode ning AMG mudelite sildu reguleerida. Samuti teostame kaasaegsetel seadmetel rehvivahetuse teenust. Uuendusena pakume Mercedes Digital Service Booklet (DSB) põhist hooldust ja tegeleme ka antud margi SCN kodeerimisega ning juhtplokkide tarkvara uuendusega.

Saadaval on nii originaalosad kui ka B-varuosad. Viimaste kvaliteet võib drastiliselt erineda ning kohati isegi mitte külge sobituda, kuid aastatega kogunenud teadmised võimaldavad meil pakkuda kliendile parimat varuosa õiglase hinnaga, teades selle tegelikku kvaliteeti. Kohapeal on olemas vajaminevad õlid, filtrid, pirnid jms hoolduseks vajalik.

Meile on oodatud ka inimesed, kellel on Mercedese ost alles plaanis ning soov väljavalitud autot enne kontrollida. Lesveni spetsialistid vaatavad põhjalikult üle kõik, mis esmaspilgul näha ning oskavad otsida ka varjatud vigu. Samuti jagame heal meelel üldist infot ja tarkust, mida valitud Mercedes-Benz mudeli omanikul tarvis läheb.

Meie Mercedes-Benz margipõhine sillastend võimaldab ka Airmatic vedrustusega autode ning AMG mudelite sildu reguleerida.

Konditsioneeride remont ja täitmine

Diagnostika

Vaatame auto üle ja lepime hinnas kokku

Hoia loodust – eelista kasutatud varuosi. Leia oma sõidukile sobiv töökorras kasutatud varuosa.

Scroll to top